Канада запропонувала надати Україні зброю на суму 9,5 млн доларів
segodnya.ua

Канада запропонувала надати Україні зброю на суму 9,5 млн доларів

Воєнне обладнання, запропоноване Канадою, включає рушниці, автомати, легкі міномети та противотанкові ракети. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на УНІАН.

Канадські консерватори під керівництвом Ендрю Шира наполягають на тому, щоб Україна отримала канадське військове обладнання на суму 9,5 млн доларів, яке раніше призначалося для боротьби курдських сил проти ісламських бойовиків у Ірані.

Уряд Канади на чолі з Джастіном Трюдо оголосив, що надасть курдськими силам зброю ще 15 місяців тому. Однак виникли проблеми з отриманням схвалень від уряду Іраку а також із запевненнями, що зброя буде відповідно захищена і не виявиться в руках воєнізованих груп, які звинувачують у скоєнні військових злочинів в Іраку.

Консерватори запевняють, що цю зброю треба направити до України.

«Вони дозволяють цій зброї перебувати у сховищах, збирати пил, поки насильство в Україні загострюється. Замість того, щоб ця зброя псувалась, давайте передамо її до рук людей, які можуть її використати», — заявляє Джеймс Безан, депутат парламенту Канади від Консервативної партії.

Нагадаємо, біля українського кордону скупчуються російські війська. За словами Турчинова, протягом тижня сталася найбільша за останні півроку кількість обстрілів не лише позицій Збройних Сил України, а й населених пунктів.