Комітет Ради переніс розгляд проекту закону про Донбас
Народний Фронт Кам'янець-Подільський район / Facebook

Комітет Ради переніс розгляд проекту закону про Донбас

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони переніс засідання з підготовки проекту закону про реінтеграцію окупованої частини Донбасу на середу, 15 листопада. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Комітету. 

Як зазначається, засідання з підготовки законопроекту №7163 до розгляду Радою у другому читанні переноситься через те, що робоча група продовжує працювати над узгодженням тексту документа.

«У зв’язку з продовженням роботи робочої групи над узгодженням тексту законопроекту про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях, реєстр. № 7163, до другого читання засідання Комітету переноситься на середу 15 листопада 2017 року, початок о 15:00», — заявили в Комітеті з питань нацбезпеки.

Згідно з повідомленням, засідання робочої групи, на якому продовжиться узгодження тексту законопроекту, розпочнеться о 12:30 сьогодні, 13 листопада.

Нагадаємо, 6 жовтня народні депутати прийняли в першому читанні проект закону про реінтеграцію Донбасу, поданий Петром Порошенком.

Під час підготовки до другого читання група позафракційних депутатів внесла до закону поправку, яка зобов’язує Кабінет Міністрів розірвати дипломатичні відносини. У Порошенка на це відреагували пропозицією прописати розрив дипвідносин з Росією окремим законом.

Робоча група, до якої ввійшли, зокрема, представники Мін’юсту, МЗС і Адміністрації Президента рекомендувала при доопрацюванні законопроекту вказати в тексті дату окупації РФ території України — 20 лютого 2014 року, а також змінити назву документа.