Медведчука викликали на допит в СБУ
facebook.com/UkrainskijVybor/

Медведчука викликали на допит в СБУ

Головне слідче управління Служби безпеки України запрошує лідера громадського руху «Український вибір» Віктора Медведчука для надання свідчень у справі про незаконний перетин кордону чиновниками в 2014-2015 роках. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на керівника головного слідчого управління СБУ Григорія Остафійчука.

«Звичайно, ми хочемо заслухати і пана Медведчука. Дуже хочемо. І я користуючись нагодою … через ЗМІ запрошую його до нас», — сказав він сьогодні, 21 вересня, журналістам закінчення допиту екс-глави СБУ Валентина Наливайченка.

Остафійчук додав, що Служба безпеки вже викликала В.Медведчука на допит у цій справі, але він поки не з’явився. «Запрошуємо, щоб він прийшов і виконав свої процесуальні зобов’язання», — додав начальник ГСУ СБУ.

Як ми повідомляли сьогодні, у прес-службі СБ України повідомили, що лідера партії «Справедливість» викликали на допит у спецслужбу в якості свідка у справі про незаконний перетин державного кордону колишніми чиновниками і керівниками правоохоронних органів в 2014-2015 роках.