МВС затримало брата Саакашвілі та готує до депортації
World Bank Photo Collection/Flickr

МВС затримало брата Саакашвілі та готує до депортації

Голова Соціалістичної партії України, колишній радник глави МВС України Ілля Ківа в ефірі телеканалу «112 Україна» в суботу вранці повідомив, що міграційна служба України разом з поліцією затримали Давида Саакашвілі та готують до депортації. Він уточнив, що Д.Саакашвілі порушив терміни перебування в Україні. 

«Сьогодні на світанку 8 представників МВС Авакова затримали мого брата Давида Саакашвілі, коли він виходив з дому в Києві й вивезли в невідомому напрямку. Він юрист, мав посвідку про проживання в Україні..», -підтвердив у своєму фейсбуці Міхеіл Саакашвілі.

Співробітники Головного управління Нацполіції в Києві доставили брата екс-президента Грузії і колишнього глави Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі Дави в органи Державної міграційної служби, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За словами директора департаменту комунікації МВС України Артема Шевченка, Давид Саакашвілі повинен залишити територію України, оскільки його дозвіл на проживання було анульовано в березні поточного року на підставі того, що раніше його позбавили дозволу на роботу в Україні.

Шевченко додав, що зараз приймається рішення про повернення Давида Саакашвілі «в будь-яку країну, в яку він захоче, а також про накладення адміністративного штрафу».