На базі лікарні Миколаївського порту зроблять Центр реабілітації воїнів АТО, - Володимир Омелян
facebook.com/volodymyr.omelyan

На базі лікарні Миколаївського порту зроблять Центр реабілітації воїнів АТО, — Володимир Омелян

Лікарню, яка знаходиться на балансі Миколаївського порту, буде передано на баланс області, на базі лікарні буде створено Центр реабілітації воїнів АТО.  Про це повідомляє Урядовий портал.

Дане рішення ухвалили під час наради за участю Міністра інфраструктури, керівництва Миколаївського порту та представників профспілки лікарні.

Володимир Омелян заявив, що створено робочу групу, яка до 15 листопада поточного року має відпрацювати механізм передачі лікарні з балансу порту на баланс області:

«Є гарна ініціатива області створити на базі цієї лікарні Центр реабілітації воїнів АТО. Для нас це величезний виклик, бо люди, які воюють, повинні мати належний догляд і опіку з боку держави».

Міністр інфраструктури підкреслив, що державні підприємства мають відходити від практики управління непрофільними активами.

«Передача лікарні є правильним рішенням як з огляду на інтереси працівників лікарні, так і з огляду на раціональне використання державних ресурсів», — йдеться в повідомленні.

Також зазначене рішення відповідає цілям Медичної реформи, яку ініціював Уряд і підтримав Парламент.

Нагадаємо, що Міністерство інфраструктури за підтримки ЄБРР розпочало реалізацію пілотного проекту із застосування інтелектуальної транспортної системи зважування автотранспорту під час руху (Weight-in-Motion, або WiM).