Найєм оголосив про намір сьогодні блокувати Верховну Раду
facebook.com/chesno.movement

Найєм оголосив про намір сьогодні блокувати Верховну Раду

Народний депутат Мустафа Найєм з фракції «Блок Петра Порошенка» оголосив про намір блокувати трибуну парламенту. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Блокування триватиме доти, поки не буде поставлено на голосування проекти законів, що задовольняють головні вимоги учасників ації протесту, яка наразі триває біля будівлі парламенту.

«Я і мої колеги сьогодні будемо намагатися блокувати Верховну Раду», — сказав нардеп, виступаючи на мітингу в Києві.

Він підкреслив, що блокування парламентської трибуни матиме на меті винесення на голосування проектів законів про зміну виборчого законодавства, скасування депутатської недоторканності і створення Антикорупційного суду. Найєм також закликав учасників мітингу залишатися біля стін парламенту.

Як ми повідомляли раніше, сьогодні, 17 жовтня, на столичній площі Конституції біля будівлі Верховної Ради у Києві зібрався мітинг, учасники якого вимагають проведення політичної реформи. Т

ри головних вимоги, що їх висувають протестувальники — скасування або обмеження депутатської недоторканності, проведення виборів до парламенту за пропорційною системою та створення спеціалізованого Антикорупційного суду. Сьогоднішню акцію було анонсовано 6 жовтня під час підписання ініціаторами протесту Меморандуму про спільні дії.