Ніч біля Ради пройшла спокійно, в наметах залишилось близько 100 мітингувальників
twitter.com/HannaGun

Ніч біля Ради пройшла спокійно, в наметах залишилось близько 100 мітингувальників

Ніч на 20 жовтня у наметовому містечку учасників акції протесту під Верховною Радою минула спокійно: жодних інцидентів не було. Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на слова протестуючих.

Представники правоохоронних органів зафіксували, що в наметовому містечку до ранку залишались близько сотні учасників мітингу. Протягом ночі біля парламенту з’явилося ще кілька наметів, зазначається, що наразі їх близько 50-ти.

Час від часу правоохоронці озвучують у гучномовець звернення від Нацполіції Києва: учасників акції закликають звільнити проїжджу частину вулиці Грушевського та перенести наметове містечко в Маріїнський парк зони, а також не піддаватися на провокації.

Урядовий квартал усе ще посилено охороняють співробітники поліції та бійці Нацгвардії. Зокрема, біля входу до будівлі Верховної Ради правоохоронці вишикувались у три шеренги, крім того, охорону розташовано по периметру парламенту.

Як ми повідомляли раніше, 17 жовтня під стінами Ради розпочалась акція протесту. Її учасники вимагають введення пропорційної системи при виборах до парламенту, обмеження депутатської недоторканності та створення Антикорупційного суду.

Зазначається, що вчора ввечері активісти разом з народними депутатами Єгором Соболєвим і Юрієм Левченком принесли до Адміністрації Президента розроблений ними проект закону про Антикорупційний суд.