Очільник Донеччини Жебрівський подав у відставку

Очільник Донеччини Жебрівський подав у відставку

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вирішив подати у відставку. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

У суботу, 9 червня, зустрівся з Президентом України Петром Порошенком та попросив його про мою відставку. Він мою заяву прийняв, і у середу її має розглянути Кабмін. Дякую усій своїй команді за роботу, дякую жителям Донеччини за підтримку та розуміння. Ми разом з вами усьому світу довели: Донеччина – це Україна!
– підкреслив Жебрівський.

Павла Жебрівського було призначено головою Донеччини три роки тому. За словами політика, за цей час в області було відкрито 12 капітально відремонтованих опорних шкіл, а до 1 вересня відкриється ще 12, відтак до кінця 2018-го року їх буде вже 30.

«Три неймовірно важкі, проте насичені й цікаві роки. За цей час мені та моїй команді вдалося впровадити та розвивати низку проектів, ремонтувати дороги, розробити концепцію формування єдиного українського культурного простору. За ці три роки Донеччина стрімко змінювалася. Перш за все, завдяки тому, що мені та моїй команді вдалося залучити значний фінансовий ресурс на розбудову інфраструктури», – зауважив чиновник.

Він подякував  усій своїй команді за роботу та жителям Донеччини за підтримку та розуміння. «Але головне — оживає українська сутність Донеччини… Ми разом з вами усьому світу довели: Донеччина – це Україна!», — наголосив він.

Про причини свого рішення він не повідомив.

«За нього (Донецький край, — ред.) я воював на фронті у 2014-му, з 2015-го «воюю» на ниві його розбудови — щоб жителі контрольованої Україною частині Донеччини жили достойно, крім того, щоб людям то той бік так званої лінії зіткнення дати наочний приклад того, що Україна — це сучасно, класно та перспективно; щоб дати їм надію, що колись, після звільнення, і вони так само житимуть – у мирі та злагоді, розвиватимуться самі та розвиватимуть свої громади».