Парламент ухвалив порядок денний на тиждень

На ранковому засіданні парламент затвердив тижневий порядок денний пленарних засідань. «За» проголосували 226 депутатів. Верховна Рада також розглянула проект порядку денного сьомої сесії, однак депутати не змогли проголосувати за його затвердження (лише 158 голосів «за»). Про це повідомляє «Голос України». 

Деякі депутати наполягали на тому, щоб включити до порядку денного не лише законопроекти за поданнями комітетів, а й усі інші законопроекти, зареєстровані у парламенті.

Олена Сотник (фракція «Самопоміч») заявила, що у проекті порядку денного немає багатьох важливих законопроектів, зокрема, про антикорупційний суд та про реінтеграцію Донбасу. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко зазначив, що порядок денний на всю сесію повинен бути сформований із числа всіх законопроектів, які на даний день зареєстровані у парламенті.

Таким чином, для ухвалення порядку денного сьомої сесії забракло голосів, отож його доопрацьовуватимуть для подальшого розгляду. Загалом до порядку денного сьомої сесії, яка триватиме з 5 вересня до 31 грудня, пропонується включити понад 2700 законопроектів.