Петро Порошенко подякував Австралії за підтримку України
president.gov.ua

Петро Порошенко подякував Австралії за підтримку України

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Президентом Сенату Парламенту Австралії Стівеном Перрі. Про це повідомляє прес-служба президента.

Петро Порошенко подякував Австралії за незмінну підтримку у питаннях, пов’язаних із захистом прав людини в окупованому Криму, засудження російської агресії проти України та продовження санкцій проти агресора.

Сторони відзначили ефективну діяльність у рамках Спільної групи з розслідування збиття малайзійського рейсу MH17 та наголосили на невідворотності покарання усіх причетних до цієї трагедії. Президент Сенату подякував Порошенку за допомогу та сприяння у питанні проведення розслідування цієї трагедії.

«Окрему увагу виділили посиленню міжпарламентської співпраці обохдержав. У цьому зв’язку Президент України привітав утворення у парламенті Австралії оновленої групи дружби Австралія – Україна», — йдеться у повідомленні.

На зустрічі також обговорили підготовку до наступних змагань «Ігри Нескорених», які відбудуться у 2018 році у Сіднеї (Австралія).