Поліція не зноситиме намети біля Верховної Ради й продовжить гарантувати безпеку, - Князєв
МВС України / Facebook

Поліція не зноситиме намети біля Верховної Ради й продовжить гарантувати безпеку, — Князєв

Поліція продовжить гарантувати безпеку під час проведення масових заходів і безперешкодну роботу Верховної Ради, але встановлені активістами намети силовики не зноситимуть. Про це сьогодні вночі, 18 жовтня, під час брифінгу заявив керівник Національної поліції України Сергій Князєв. Інформує МВС у Facebook.

«Нікому не вдасться спровокувати правоохоронців для дестабілізації ситуації у Києві. Усі громадяни мають право на свій вибір і волевиявлення, а ми, у свою чергу – забезпечимо їх безпеку», – зазначив глава Нацполіції, додавши, що правоохоронці завадили певним силам завершити мирні акції можливим кровопролиттям.

Він наголосив, що правоохоронці забезпечать волевиявлення громадян і функціонування державних структур, зокрема – Верховної Ради України. Князєв також зазначив, що поліція вилучила велику кількість вибухових пристроїв, гранат, автоматів, димових шашок, балаклав.

«Сьогоднішні загороджувальні заходи були виставлені Національною поліцією тільки для забезпечення безпеки громадян. Ніхто ж не забув 31 серпня 2015 року, коли пронесена граната забрала життя людей… У всі дні, у які будуть проходити акції на Площі Конституції, такі заходи будуть, і рамки металошукачів будуть», – додав керівник Національної поліції.

За даними, які оприлюднив Князєв, двоє правоохоронців  було госпіталізовано до лікарні у стані середньої тяжкості.  Як повідомлялося  раніше, за фактом поранення відкрито справу.

Як заявив вчора, 17 жовтня, речник Нацполіції Ярослав Тракало у коментарі каналу 112, трьом цивільним, які також мали ушкодження внаслідок сутичок, надали медичну допомогу на місці.

Нагадаємо, протистояння відбулося на вулиці Грушевського після того, як активісти спробували пронести, минаючи рамки металошукача, намети до площі біля будівлі Верховної Ради. Згодом активісти таки пронесли намети і почали їх встановлювати.