Порошенко та Нетаньягу підтвердили готовність створити ЗВТ між Україною й Ізраїлем
president.gov.ua

Порошенко та Нетаньягу підтвердили готовність створити ЗВТ між Україною й Ізраїлем

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Прем’єр-міністром Держави Ізраїль Беньяміном Нетаньягу в рамках участі у 48-му щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Президента.

Сторони обговорили питання двостороннього порядку денного та шляхи подальшого розвитку традиційно дружніх відносин між Україною та Ізраїлем.

«Співрозмовники погодилися щодо необхідності подальшої активізації економічного співробітництва між Україною та Ізраїлем. У цьому зв’язку сторони підтвердили готовність завершити переговори щодо укладення Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем», — йдеться в повідомленні.

Окрім того, Президент України привернув увагу Нетаньягу до відзначення в Україні цьогоріч 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років.

Сторони також обговорили ситуацію на Донбасі та необхідність розгортання миротворчої місії ООН на окупованих територіях.

Нагадаємо, що у Давосі Порошенко зустрівся й з Віце-президентом Європейської Комісії з питань Енергетичного союзу Марошем Шефчовічем.

Сторони обговорили шляхи подальшої інтеграції енергетичного ринку України до ринку ЄС, а також можливі механізми приєднання України до Енергетичного союзу ЄС.