Порошенко у листопаді відвідає Саудівську Аравію та ОАЕ
Петро Порошенко/Flickr

Порошенко у листопаді відвідає Саудівську Аравію та ОАЕ

На початку листопада у президента України Петра Порошенка заплановані візити до Королівства Саудівська Аравія та Об’єднаних Арабських Еміратів. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Президента.

«31 жовтня – 1 листопада 2017 року Президент України Петро Порошенко здійснить офіційний візит до Королівства Саудівська Аравія», — йдеться в повідомленні.

Порошенко планує провести переговори з керівництвом Саудівської Аравії – Королем Салманом бін Абдулазізом Аль Саудом та Спадкоємним принцем, Віце-прем’єр-міністром, Міністром оборони Мухаммадом бін Салманом Аль Саудом.

Під час зустрічей відбудеться обговорення питань двостороннього інвестиційного, торговельно-економічного та військово-технічного співробітництва.

Також повідомляється, що 1 — 2 листопада 2017 року Президент України здійснить робочий візит до Об’єднаних Арабських Еміратів.

«Програмою візиту передбачені переговори Глави Української держави зі Спадкоємним принцем Абу-Дабі, Заступником Верховного головнокомандувача Збройних Сил ОАЕ шейхом Мухаммедом бін Заїдом Аль Нагаяном та Віце-президентом, Прем’єр-міністром ОАЕ, Міністром оборони ОАЕ шейхом Мухаммедом бін Рашидом Аль Мактумом», — зауважили в Адміністрації президента України.

Як зазначається, сторони планують обговорити широкий спектр питань двостороннього співробітництва у політичній, безпековій та інвестиційній сферах.