Порошенко закликав Раду скасувати депутатську недоторканність
Прес-служба Адміністрації Президента
Петро Порошенко під час щорічного виступу у Верховній Раді.

Порошенко закликав Раду скасувати депутатську недоторканність

Президент України Петро Порошенко закликав депутатів парламенту внести до Конституції зміни, які скасують депутатську недоторканність. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Закликаю, — як ви, напевно, і очікували — внести і погодити, врешті, зміни до Конституції, які скасують депутатську недоторканність. Щоб полегшити вам ухвалення рішення, щоб у вас не було відчуття, що воно якимсь чином спрямоване проти вас, — я маю дуже просту пропозицію, давайте приймемо це рішення — ухвалити його з введенням у дію з 1 січня 2020 року, для депутатів уже нової Верховної Ради», — висловився П.Порошенко під час сьогоднішнього виступу зі щорічним посланням у Верховній Раді.

Він зазначив, що до кінця поточної каденції українського парламенту залишається ще понад два роки. При цьому Президент підкреслив, що, з його точки зору, парламент цього скликання вже встановив абсолютний рекорд із результативних голосувань за позбавлення недоторканності.

«Уперше подання надходять не лише на опозиціонерів чи на «нічиїх» позафракційних, але й на депутатів, які є членами правлячих партій та владної коаліції», — наголосив П.Порошенко.