Президент провів зустріч із лідерами фракцій з приводу розпуску ВРУ

Президент провів зустріч із лідерами фракцій з приводу розпуску ВРУ

 

У вівторок 21 травня, президент України Володимир Зеленський провів зустріч із керівниками фракцій з метою обговорення розпуску Ради.

 

 

Наразі консультації проходять у приміщенні Адміністрації президента на Банковій. Нагадаємо, за день до зустрічі президент заявив про намір розпустити парламент у виступі з трибуни Верховної Ради, під час інавгурації.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко опублікував на своїй сторінці в Фейсбук отримане ним запрошення на консультацію з підписом президента, і додав коментар:

 

Президент Зеленський запросив мене на консультації про розпуск Ради. Конституційних підстав для розпуску Ради немає. Це чисто політичне рішення. Але ми йдемо на дострокові вибори, бо цього очікує суспільство. Однак щоб українці знову не були обмануті — треба негайно змінити виборчий закон, скасувавши мажоритарку як головне джерело політичної корупції, – повідомив Ляшко.

 

 

 

 

Як зазначив Ляшко, конституційних підстав для розпуску парламенту він не бачить, але його політична сила готова йти на дострокові вибори, враховуючи реакцію та очікування народу.