Росія відмовляється виконувати резолюцію ПАРЄ щодо України
ukr.segodnya.ua

Росія відмовляється виконувати резолюцію ПАРЄ щодо України

У Росії відмовляються виконувати резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи щодо України. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Укрінформ.

Про журналістам у Страсбурзі повідомив голова комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Леонід Слуцький. Перед засіданням депутата запитали, коли Росія почне виконувати резолюції ПАРЄ щодо України.

«Ніколи»,— відповів депутат РФ.

Він також розповів, що під час засідання ad hoc комітету розраховує на «конструктивну співпрацю між Росією та Радою Європи».

На питання про те, як йому вдалося приїхати до Страсбурга, перебуваючи під санкціями, Слуцький відповів, що санкції не поширюються на участь у роботі міжнародних організацій.

«Санкції передбачають, що брати участь у роботі громадських організацій можна, а Рада Європи відноситься до числа цих громадських організацій, міжнародних», — заявив Слуцький.

Нагадаємо, ad hoc комітет у Страсбурзі фактично був створений для сприяння поверненню російської делегації до ПАРЄ, так як з 2014 року вона була позбавлена права голосу у зв’язку окупацією Криму та дестабілізацією ситуації на Донбасі.