Розмова з Путіним — навіщо Порошенко подзвонив президенту РФ та про що говорили
112.ua

Розмова з Путіним — навіщо Порошенко подзвонив президенту РФ та про що говорили

В Кремлі підтвердили телефонні перемовини між президентами України та Росії, які відбулися 11 лютого. Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков розповів подробиці розмови. Ініціатором перемовин став український президент.

Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним в понеділок, 12 лютого. Це журналістам сьогодні підтвердив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, як повідомляє УНІАН.

«Дійсно, позавчора була телефонна розмова між Порошенком і Путіним», — повідомив він журналістам.

Крім того, Пєсков наголосив, що ініціатором розмови стала саме українська сторона. Петро Порошенко подзвонив, щоб висловити співчуття главі РФ у зв’язку з авіакатастрофою, яка сталася напередодні і забрала життя 65 пасажирів та 6 членів екіпажу. Президенти також обговорили розслідування катастрофи Ан-148.

За словами Пєскова, український президент «говорив про готовність взаємодіяти по лінії виробника у з’ясуванні причин авіакатастрофи».

Проте авіакатастрофа — не єдина тема, яку обговорили президенти. Як повідомив Дмитро Пєсков, багато уваги Порошенко і Путін приділили темі продовження початого ще до Нового року обміну полоненими.

Сторони, за словами прес-секретаря Путіна, також обговорили необхідність виконання Мінських угод.