Розроблено "Стратегію публічної дипломатії кримських татар"
flickr.com/grusia4ever

Розроблено «Стратегію публічної дипломатії кримських татар»

Кабінету Міністрів України подадуть на офіційне затвердження «Стратегію публічної дипломатії кримських татар». Про це на прес-конференції повідомила перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, повідомляє УНН.

Вона зазначила, що положення цього документу вже інтегровані в діяльність Міністерства інформаційної політики. За словами Еміне Джапарової, представники Міністерства розширили та скоригували стратегію, яка у відомстві має назву «Стратегія державної політики щодо інструментів публічної дипломатії кримських татар».

Заступник Міністра інформполітики заявила, що наразі документ спрямовано на узгодження до всіх відомств і міністерств. «Як тільки закінчиться цей процес, ми постановою Кабінета Міністрів затвердимо цей документ як офіційну рамку», — повідомила Е. Джапарова.

Вона також наголосила, що затверджена стратегія не лише легітимізує діяльність Мінінформполітики у вирішенні проблеми становища кримських татар, а й посилить роботу Міністерства внутрішніх справ з захисту корінних народів.