Сенцов написав, "що кінець близький, і він це не про звільнення"

Сенцов написав, «що кінець близький, і він це не про звільнення»

Український режисер Олег Сенцов, який 87-й день голодує в російській в’язниці, майже не встає, пише його двоюрідна сестра Наталя Каплан.

Крім того, йому не передають листи.

«Йому не передають листів, ніяких! Каже, що він зараз в інформаційному вакуумі та взагалі не знає, що відбувається», — повідомила Каплан.

Що до стану здоров’я політв’язня Наталя Каплан повідомила, що «все не просто погано, все катастрофічно погано. Олег мені через адвоката передав лист, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і він це не про звільнення».

Каплан додала, що Європейський суд із прав людини наполягає на переведенні до цивільної лікарні, причому ближче до місця прописки.

«Олег відмовився. Каже, що він просто не переживе етап, а в цивільній лікарні в Лабитнангі, куди він уже потрапляв у реанімацію, над ним знущаються ще більше, ніж в тюремній», – заявила вона.

Напередодні адвокат ув’язненого Дмитро Дінзе повідомив, що у Сенцова сильно погіршився стан здоров’я, зокрема, в нього сильно знизився гемоглобін, що призвело до анемії, а також дуже низький пульс — 40 ударів на хвилину. У в’язня проблеми з серцем, але на лікарню він не погоджується. Каже, що йтиме до кінця.

Станом на 8 серпня Олег Сенцов голодує 87 день. Його вимога — звільнення усіх українців-політв’язнів Кремля.