Словенія готова поділитися зі Львовом досвідом  будівництва сміттєпереробного заводу

Словенія готова поділитися зі Львовом досвідом будівництва сміттєпереробного заводу

Сьогодні, 5 жовтня, у Львові відбулась зустріч міського голови Андрія Садового з Надзвичайним та Повноважним Послом Словенії в Україні Наташою Прах. Під час зустрічі обговорили теми співпраці Посольства з містом, а також підтримку ініціатив словенських фірм. Посол Словенії в Україні запросила до обміну досвідом в питанні будівництва сміттєпереробних заводів. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Для нас велика честь, що ви приїхали на Еко-форум. У нас хороша співпраця з Європейським банком реконструкції та розвитку, який погодився дати місту 35 млн євро на будівництво заводу та рекультивацію полігону. Зараз ми приступаємо до проекту по модернізації очисних споруд з польським екологічним фондом. Це важливі проекти для нас», — зазначив Андрій Садовий.

Наташа Прах запевнила, що Словенія зацікавлена у співпраці та бажає мати більш стратегічну співпрацю зі Львовом на довший час.

«Добре, що усі проекти зараз реалізовуються на основі тендеру, це важливо, щоб був ефективний результат», — додала вона.

Делегація зі Словенії також запросила представників Львівської міської ради приїхати в місто Любляна для обміну досвідом, зокрема, у питанні будівництва сміттєпереробного заводу.

Під час зустрічі сторони закцентували увагу на перспективах розвитку авіасполучення між містами Словенії та Львовом.

«Львів – це справжнє центральноєвропейське місто», —  підкресила Наташа Прах.

Повідомляється, що завтра на Еко-форуму фірми зі Словенії будуть презентувати свій досвід з будівництва сміттєпереробних заводів.

Делегація також зацікавилась проведенням у Львові міжнародного фестивалю LvivMozArt і вшанування словенських військових.