Сьогодні Рада розгляне у другому читанні закон про ЖКП
Верховна Рада України / Facebook

Сьогодні Рада розгляне у другому читанні закон про ЖКП

Сьогодні, 8 листопада, Верховна Рада України почне повторний розгляд у другому читанні закону «Про житлово-комунальні послуги». Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Верховної Ради. 

Згідно з порядком денним, оприлюдненим на порталі парламенту, під час сьогоднішнього засідання народні депутати повторно розглянуть у другому читанні законопроект 1581-д «Про житлово-комунальні послуги». Він стоїть у кінці порядку денного, нардепи подали до нього 543 поправки і пропозиції.

Пленарне засідання 8 листопада розпочнеться з розгляду питань ратифікації низки угод, зокрема, фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком в рамках проекту «Вища освіта України», угоди про приєдання до конвенції Пан-Євро-Мед та ін.

Також на сьогодні призначено розгляд у першому читанні змін до закону «Про фізичну культуру і спорт» і постанови щодо реалізації закону про держслужбу в апараті Верховної Ради.

Як повідомляє Укрінформ, проект закону «Про житлово-комунальні послуги» було зареєстровано Кабміном ще в грудні 2014 року. У листопаді наступного року його повернули до комітету для підготовки до повторного першого читання. У лютому 2016 року вже доопрацьований проект ухвалили в першому читанні, а у травні цього року Рада направила його на повторне друге читання.

Потреба у його ухваленні закону про ЖКП з’явилася після набрання у липні 2015 року набрав чинності закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Згідно з його положеннями, у багатоквартирному будинку може бути лише три форми управління: безпосередньо співвласники, об’єднання співвласників та управитель. Закон 1581-д покликаний врегулювати відносини між управителем та співвласниками багатоквартирних будинків.