США виділять Україні 200 млн доларів військової допомоги
qha.com.ua

США виділять Україні 200 млн доларів військової допомоги

Уряд США виділить Україні 200 млн доларів військової допомоги для України. Даний проект Консолідованого закону про бюджетні асигнування на 2018 фінансовий рік представили у Конгресі США. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на офіційну сторінку посольства України у США у Facebook.

Згідно із законопроектом Пентагону, Україні виділять 200 млн доларів допомоги, що на 50 млн доларів більше, ніж у 2017 році.

«Дані кошти спрямовуватимуться на фінансування конкретних проектів американської підтримки Збройним Силам України, зокрема, таких, як підготовка військовослужбовців, надання військової техніки та спорядження, летальної зброї оборонного характеру, іншого оснащення і послуг військового призначення, логістичне забезпечення. Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку збройних та безпекових сил нашої держави», — сказано у повідомленні.

Кошторис допомоги Україні по лінії Державного департаменту США та причетних агентств визначено у сумі 420,700 млн. доларів. Збільшене фінансування спрямоване на посилення безпекової підтримки України за програмою “Міжнародне військове фінансування”.

Нагадаємо, Японія в 2018 році виділить Україні 3,6 млн доларів на гуманітарну підтримку та відновлення східних областей.