Суд відмовився закрити провадження у позові Розенблата проти Лещенка і Ситника
Окружний адміністративний суд міста Києва / Facebook

Суд відмовився закрити провадження у позові Розенблата проти Лещенка і Ситника

Окружний адміністративний суд Києва відмовився закрити провадження у справі за позовом позафракційного депутата Борислава Розенблата проти нардепа Сергія Лещенка та керівника НАБУ Артема Ситника. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Окружного адмінсуду Києва.

Як зазначається, у столичному Окружному адмінсуді пройшло попереднє засідання у справі за позовом Розенблата до Артема Ситника та Сергія Лещенка щодо розголошення та розповсюдження інформації про громадянина США Пола Манафорта.

Нагадаємо, Манафорт був керівником передвиборчого штабу кандидата у президенти Сполучених Штатів Дональда Трампа. Розголошена інформація, про яку йдеться у позові позафракційного нардепа, стосується наявності прізвища та підписів Манафорта в «чорній бухгалтерії» Партії Регіонів у матеріалах досудового розслідування. На думку позивача, наслідком цього стало втручання у виборчі процеси США у 2016 році, яке завдало шкоди інтересам України.

Прес-служба суду повідомляє, що Сергій Лещенко подав заяву про закриття провадження у справі через пропуск позивачем строку звернення до суду та відсутності у нього адміністративної процесуальної дієздатності. Суд відмовив у задоволенні цієї заяви та призначив справу до розгляду.

Водночас, було прийнято ухвалу, згідно з якою заяву Лещенка буде розглянуто під час судового засідання. Крім того, Розенблату було запропоновано подати письмові пояснення із зазначенням причин пропуску строку звернення до суду.

Засідання у справі призначено на 30 січня 2018 року.