Тристороння контактна група засідає в Мінську
facebook.com/ato.news

Тристороння контактна група засідає в Мінську

У Мінську проходить засідання робочих підгруп тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання ситуації на Сході України. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Укрінформ.

«У Мінську проходить зустріч робочих підгруп Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на сході України», — йдеться у повідомленні, оприлюдненому в Twitter білоруським МЗС.

Зазначається, що сьогодні, 27 жовтня, у столиці Білорусі також має пройти наступний раунд переговорів ТКГ з урегулювання ситуації на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

За планом, однією з тем обговорень стане поїздка координатора гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи у Мінську Тоні Фріша на контрольовану бойовиками частину Луганщини. Очікується, що там він відвідає місця незаконного утримання українців.

Також під час засідання учасники контактної групи мають обговорити причини чергового зриву відкриття КПВВ «Золоте» на Луганщині. Сторони також вкотре зроблять спробу дійти згоди щодо можливості обміну заручниками та полоненими.

Нагадаємо, раніше ми писали про результати попереднього засідання тристоронньої контактної групи в Мінську.