Україна співпрацюватиме з Литвою в оборонній сфері
ukroboronprom.com.ua

Україна співпрацюватиме з Литвою в оборонній сфері

Державний концерн «Укроборонпром» та Литовська асоціація безпекової і оборонної індустрії (LDSIA) підписали меморандум, який допоможе створити сприятливі умови для взаємовигідної співпраці між оборонними підприємствами обох країн. Про це повідомляє прес-служба ДК «Укроборонпром»

Зазначається, що документ є основою для подальшої реалізації спільних проектів у галузі обороноздатності обох держав. Підпис на меморандумі з українського боку поставив заступник гендиректора Укроборонпрому Денис Гурак, з литовського — директор LDSIA Росвальдас Горбачьовас.

«Вже зараз ми можемо говорити про відкриті перспективи розширення потенціалу взаємовигідного співробітництва оборонних промисловостей України та Литви. Враховуючи спільну східну загрозу для наших країн, стратегічне значення, в першу чергу, має питання співпраці у сфері найновіших високих оборонних технологій», – заявив Денис Гурак.

Як наголошують в Укроборонпромі, підписання цього документу є черговим кроком у посиленні співпраці українських оборонних підприємств із оборонно-промисловими структурами країн-членів НАТО. Прес-служба державного концерну зазначає, що це є стратегічним завданням на шляху подальшої інтеграції України до євроатлантичних структур.

Повідомляється також, що підприємства, які входять до складу Укроборонпрому, переходять на міжнародні стандарти роботи. 40 підприємств уже отримали доступ до Головного каталогу НАТО з логістики. Це дозволяє компаніям, що працюють в українському оборонно-промисловому комплексі, вийти на міжнародний ринок озброєння.

Нагадаємо, зараз у Києві проходить міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека-2017», яка триватиме до 13 жовтня. Крім того, сьогодні у Вашингтоні закінчується виставка Association of the US Army, на якій в цьому році вперше представили розробки українського оборонно-промислового комплексу.