Україна та Мальта співпрацюватимуть у сфері молоді та спорту
president.gov.ua

Україна та Мальта співпрацюватимуть у сфері молоді та спорту

Сьогодні, 17 жовтня, у рамках офіційного візиту президента Мальти до України держави підписали Програму співробітництва на 2018-2020 роки у молодіжній сфері, сфері фізичної культури та спорту. Про це повідомляє Урядовий портал.

Від української сторони Програму підписав міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, від мальтійської сторони — міністр закордонних справ та розвитку торгівлі Республіки Мальта Кармело Абела.

«Підписання цього документа продовжує плідну двосторонню співпрацю, започатковану Меморандумом між Міністерством молоді та спорту України і Міністерством освіти та зайнятості Республіки Мальта про співробітництво у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту, який був підписаний у травні 2017 року під час державного візиту президента України Петра Порошенка до Республіки Мальта», — зазначається на офіційному веб-порталі Кабміну.

Підписання Програми вбачає нові можливості щодо розвитку різних видів спорту, підтримки та співпраці у молодіжній сфері та сфері фізичного виховання населення кожної з країн.

Нагадаємо, сьогодні держави також домовились про відкриття на Мальті логістичного центру для літаків «Антонов» та про створення прямого авіасполучення між країнами.