В Грузію за внутрішнім українським ID-паспортом: Кабмін схвалив угоду
Shutterstock

В Грузію за внутрішнім українським ID-паспортом: Кабмін схвалив угоду

Кабінет міністрів схвалив угоду з Грузією про поїздки громадян за внутрішніми паспортами нового зразка – ID-картками. Проект відповідної угоди уряд підтримав 19 вересня, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

«Документ передбачає, що громадяни України зможуть відвідувати Грузію на підставі внутрішніх паспортів у формі ID-карт, які містять безконтактний електронний носій», — йдеться у повідомленні.

На сьогодні між Україною і Грузією діє угода про безвізові поїздки від 31 березня 1999 року. Вона звільняє громадян обох країн від оформлення довгострокових віз для перебування або проживання на строк більше 90 днів.

Після набуття чинності угоди про поїздки громадян за внутрішніми паспортами нового зразка, угода від 1999 року втратить чинність.

Угоду планують підписати під час перебування делегації в Нью-Йорку на Генеральній Асамблеї ООН наприкінці вересня. Вона набуде чинності на 30-й день з дати отримання дипломатичними службами країн останнього письмового повідомлення про виконання сторонами всіх необхідних внутрішньодержавних процедур.