В МВС дії НАБУ називають політично мотивованими
facebook.com/mvs.gov.ua

В МВС дії НАБУ називають політично мотивованими

У Міністерстві внутрішніх справ дії працівників Національного антикорупційного бюро називають політично, а не юридично мотивованими. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу МВС України.

Відомство оприлюднило офіційну заяву, в якій стверджує, що розслідування детективів Антикорупційного бюро спрямовано на дискредитацію окремих політиків і посадовців, а НАБУ «займається політичною, а не юридичною діяльністю».

«Міністерство внутрішніх справ констатує, що в Україні продовжується гібридна війна, спрямована на дискредитацію політиків та посадових осіб, які твердо стоять на позиції реформування та оздоровлення державних інститутів, зокрема правоохоронної системи», — йдеться у повідомленні МВС.

Крім того, в міністерстві наполягають на тому, що процедуру закупівлі рюкзаків для правоохоронного відомства було проведено з урахуванням усіх правил і вимог, передбачених законодавством України та відомчими актами МВС.

У повідомленні також ідеться про те, що Міністерство внутрішніх справ зверталося до НАБУ з заявою про визнання правоохоронного відомства потерпілим у провадженні щодо закупівлі рюкзаків, і це прохання не було задоволено.

У МВС стверджують, що обшуки й затримання, проведені Антикорупційним бюро, є частиною кампанії з дискредитації очільника відомства Арсена Авакова як політика.

«Поширюється недостовірна інформація, спрямована на дискредитацію Арсена Авакова як політика та нівелювання заходів, що вживаються МВС для осучаснення та оздоровлення правоохоронної і судової системи та захисту Держави від російської гібридної агресії», — наполягають у міністерстві.

Крім того, в повідомленні йдеться про те, що за цією кампанією стоять «певні зовнішні і внутрішні сили, наміром яких є реставрація старої корумпованої системи».

Нагадаємо, сьогодні НАБУ та САП в рамках розслідування справи про розкрадання коштів при закупівлі рюкзаків для МВС затримали Олександра Авакова (сина міністра внутрішніх справ), колишнього заступника очільника правоохоронного відомства Сергія Чеботаря та представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків.