В НАБУ розповіли про причину обшуків у Труханова
facebook.com/gennadiytruhanov

В НАБУ розповіли про причину обшуків у Труханова

Детективи Національного антикорупційного бюро України проводили обшуки вдома та на роботі в одеського міського голови Геннадія Труханова у рамках розслідування двох кримінальних проваджень. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційну Facebook-сторінку НАБУ.

Зазначається, що сьогодні, 23 жовтня, детективи Антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом прокурорів САП проводили слідчі дії в Одесі у ході розслідування двох справ про можливе зловживання службовим становищем з боку посадовців Одеської міськради. Слідчих також цікавить діяльність низки приватних приватних суб’єктів господарювання, підконтрольних цим посадовцям.

В рамках одного з проваджень розслідують можливе привласнення коштів місцевого бюджету під час проведення робіт з реконструкції автодоріг та подальше виведення незаконно одержаних прибутків на рахунки офшорних компаній.

Друга справа, яку розслідує НАБУ, стосується передачі майна міжнародного аеропорту «Одеса” до статутного капіталу ТОВ “Міжнародний аеропорт Одеса”. На думку детективів, через це територіальна громада зазнала збитків на суму понад 100 млн гривень.

«З огляду на те, що детективи також перевіряють версію ймовірної причетності мера міста Одеси до зазначених кримінальних правопорушень, слідчі дії (обшуки) проводяться за місцем його роботи та проживання», — наголошують в Антикорупційному бюро.

В НАБУ повідомляють, що обшуки проходять за місцем проживання людей, що можуть бути причетні до вчинення цих правопорушень, а також за місцем перебування речей і документів, важливих для кримінального провадження.

Нагадаємо, сьогодні вранці почали надходити повідомлення про те, що працівники Національного антикорупційного бюро України проводять обшуки вдома та на роботі в мера Одеси Генадія Труханова. Апаратне засідання в мерії замість міського голови проводив його заступник Анатолій Орловський.