В окупованому Криму почала роботу гаряча лінія правової допомоги
facebook.com/crimeansolidarity

В окупованому Криму почала роботу гаряча лінія правової допомоги

Вчора, 26 листопада під час засідання громадського об’єднання «Кримська солідарність», що пройшло у Сімферополі, юристи презентували пам’ятку про те, як поводитися під час обшуків і затримань, а також розповіли про створення цілодобової гарячої лінії правової допомоги. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на LB.ua

Зазначається, що така ініціатива з’явилась у віповідь на масові затримання кримськотатарських активістів за одиночні пікети проти репресій.

«+79781341794 — за цим номером ми будемо надавати первинну консультацію, певні рекомендації на той чи інший випадок. Телефон буде працювати цілодобово», — розповів на засіданні «Кримської солідарності» юрист Рустем Кямілєв.

Також під час засідання представники організації розповіли про створення курсів громадського захисника. Усіх охочих навчатимуть представляти в судах інтереси активістів, яких окупаційна влада переслідує за політичну позицію.

«Ми плануємо підготувати людей, які хотіли б представляти в судах інтереси тих, кого притягатимуть до адміністративної відповідальності. Задати якийсь алгоритм, згідно з яким потрібно діяти. Юридичної освіти для цього не потрібно», — підкреслила юрист Ліля Гемеджі.

Громадське об’єднання «Кримська Солідарність» надає правову допомогу політв’язням у Криму.