В Україні готові помилувати 11 російських злочинців в обмін на українських політв’язнів

В Україні готові помилувати 11 російських злочинців в обмін на українських політв’язнів

Президент Петро Порошенко готовий помилувати 11 російських злочинців, засуджених в Україні, щоб звільнити політв’язнів Кремля. Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, уповноважений президента України в Тристоронній контактній групі врегулювання кризи на Донбасі Ірина Геращенко у Facebook.

Вже 11 громадян Росії, засуджених в Україні за важкі злочини проти суверенітету, звернулися до свого президента Путіна з проханням повернути їх назад в Росію в обмін на українських політв’язнів.

Геращенко наголосила, що ці громадяни засуджені за дуже важкими статтями, в тому числі – за тероризм.

«Українська сторона, наш президент готовий помилувати російських диверсантів і злодіїв в обмін на звільнення наших політв’язнів», — пише Геращенко.

Україна направить на представників Росії в ТКГ інформацію про заяви злочинців і терористів – громадян РФ, які висловили бажання повернутися в Росію і написали відповідні прохання до Путіна про обмін.

Крім того, Геращенко наголосила, що російська влада відмовляється обговорювати звільнення українських політв’язнів, зокрема в Тристоронній контактній групі в Мінську.

«Нагадую, поки що немає відповіді з боку РФ на ініціативу передати їм 36 диверсантів, шпигунів, терористів, злодіїв. Немає відповіді і на ініціативу зустрічі омбудсвумен в Мінську 21-22 серпня», — підсумувала Геращенко.