В Україні пропонують створити Службу фінансових розслідувань

Кабінет Міністрів України схвалив розроблений Міністерством фінансів законопроект про Службу фінансових розслідувань і сподівається, що його прийме Верховна Рада. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна. 

За словами Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, в ході недавньої зустрічі з бізнесом було досягнуто домовленості, що протягом місяця комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики узагальнить цей документ, аби мінімізувати поправки між першим і другим читанням. Після цього його мають передати на голосування в парламент.

«Дійсно, Міністерство фінансів провело колосальну роботу і обговорення нового якісного проекту закону. Ми готові передати його в комітет. Ми вважаємо, що нам не важливо, хто його розробив… Нам важливо, щоб цей закон був прийнятий», — зазначив глава уряду під час засідання Кабміну сьогодні, 4 жовтня.

Повідомляється, що члени Кабінету Міністрів, зокрема міністр внутрішніх справ, очікують на прийняття законопроекту, щоб якомога швидше запустити в роботу Службу фінансових розслідувань. Це дозволить ліквідувати в МВС, СБУ та прокуратурі підрозділи, які займаються економічними правопорушеннями — всі справи у цій сфері планують передати новому відомству.