Відкриття КПВВ "Золоте" знову не відбулося
flickr.com/osce_smmu

Відкриття КПВВ «Золоте» знову не відбулося

Сьогодні знову не вдалося відкрити контрольний пункт в’їзду-виїзду з зони АТО в місті Золоте Попаснянського району. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на заступника голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Клименка.

Клименко зазначив, що відкриття КПВВ «Золоте», про яке домовилась 18 жовтня тристороння контактна група в Мінську, не відбулося через те, що бойовики ЛНР відмовилися пропускати людей на окуповану територію.

«Ми зі свого боку КПВВ відкрили о сьомій годині ранку, однак перехід і сьогодні не запрацював. Та сторона відмовилась пропускати людей і автомобілі. Офіційних роз’яснень від «ЛНР» не надходило», — розповів Клименко.

Він також додав, що представники ОБСЄ повідомили про неготовність інфраструктури на пункті пропуску з іншого боку лінії розмежування. За словами учасників місіє ОБСЄ, контрольний пункт запрацює приблизно в середині листопада.

Нагадаємо, керівник Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун раніше повідомляв, що пункт пропуску в Золому почне роботу 20 жовтня. КПВВ у Золотому з боку підконтрольної Україні території вперше відкрили в березні 2016 року. Тоді бойовики оголосили це відкриття провокацією.