Відомо, хто став новим прес-секретарем Зеленського

Відомо, хто став новим прес-секретарем Зеленського

 

Президент Володимир Зеленський визначився, хто займатиме посаду прес-секретаря. Журналістка Юлія Мендель виграла конкурс, який 30 квітня оголосив новообраний президент.

 

У соцмережі новий прес-секретарь президента показує успішну активність комунікації. Серед її друзів багато відомих політиків, журналістів і громадських активістів. До слова, серед списку друзів – представники «ЗеКоманди» і нинішньої Адміністрації Президента.

Варто нагадати, після перемоги на президентських виборах Зеленський оголосив конкурс на посаду прес-секретаря. Від кандидатів потрібно знання не менше трьох мов, досвід роботи в журналістиці або публічній сфері.

 

Відомо, що на конкурс подали близько чотирьох тисяч заявок. У фінал вийшли троє. З ними особисто спілкувалися Зеленський і люди з Адміністрації президента.

 

Що відомо про Юлію Мендель: журналістці 32 роки, вона народилася в Херсоні, вчилася на журналіста в Києві. Працювала на телеканалах ICTV, Еспрессо-ТВ і «Інтер». Писала для американських The New York Times, Politico і українського Forbes.