З 11 жовтня набуває чинності Закон про нову пенсійну систему
facebook.com/volodymyrgroysman

З 11 жовтня набуває чинності Закон про нову пенсійну систему

Законодавча основа нової пенсійної системи підписана, опублікована і набирає чинності відзавтра – 11 жовтня 2017 року. Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на відеозвернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Це означає, що із завтрашнього дня, 11 жовтня, в Україні розпочинеться процес підвищення пенсій. Володимир Гройсман зазначив, що він доклав максимум заусиль, аби реформа стала реальністю. За його словами, неможливо було миритися із ситуацію, що існувала в Україні, і «робити вигляд», що все нормально.

«Для мене особисто це було справою честі – розпочати процес відновлення справедливості та поваги до людей, які працювали все життя і надіялися на те, що в той час, коли вийдуть на пенсію, отримають хоч якийсь мінімум, який дасть можливість нормально жити та задовольняти невеликі потреби.  — сказав Прем’єр-міністр.

Глава Уряду додав, що політики роками багато чого обіцяли людям, але ніколи не виконували. Через це в українців виникало розчарування та зневіра.

«Саме тому ми сьогодні маємо зробити все, аби політика в Україні стала відповідальною, аби кожне рішення, яке ми приймаємо, ми пропускали через себе і думали про те, як будуть жити люди завтра. Тому я радий, що вдалося ухвалити надзвичайно важливе рішення (про пенсійну реформу)», — підкреслив Гройсман.

Володимир Гройсман підкреслив, що підвищення рівня життя людей — це головний пріоритет влади.

«Українці натерпілися. Україна має нарешті стати успішною, аби люди відчували зміни, збільшення своїх  доходів, зміни якості життя. Вважаю, що це реальність. Я знаю, що ми будемо і далі перемагати», — сказав Прем’єр-міністр.