Зеленський хоче посилити санкції проти РФ

Зеленський хоче посилити санкції проти РФ

 

Володимир Зеленський зустрівся з віце-президентом Європейської комісії Марошем Шефчовичем і обговорив питання енергетичного союзу.

 

На зустрічі обговорювали кілька тем: співпрацю між Україною та ЄС, протидію агресії з боку Кремля на окупованих територіях і перспективи деокупації Криму.

 

«Як президент України, я розраховую на підтримку Єврокомісії в рамках переговорного процесу між Україною, ЄС і Росією з метою укладення контракту на транзит російського природного газу через Україну, після 2019 року. Ми також будемо вдячні за солідарність ЄС у протидії реалізації будівництва газопроводу «Північний потік-2” «, – зазначив Володимир Зеленський.

 

Глава держави заявив, що хотів би бачити Україну справжньою, а головне – рівноправною країною серед інших країн Європейського Союзу. Також президент додав, що зараз перед нашою державою стоїть одна із головних проблем – закінчення війни на Донбасі. Зеленський сказав про важливість посилення санкцій проти країни-агресора – Росії.

 

 

«Посилення санкцій щодо Російської Федерації через агресію — це наша дійсно велика надія. Я сподіваюся, що списку санкцій тиск з боку ЄС буде продовжуватися. Для нас це дуже важливо — не на словах. Це життєво важливо для України і тих людей, яких ми втрачаємо на Донбасі», – наголосив Зеленський.

 

Президент зазначив, що на продовження співпраці з Євросоюзом Україна все ж сподівається. Також він додав, що з боку України для цього можливе проведення додаткових зустрічей.

 

«Щоб Європейський Союз знав і не сумнівався, що Україна готова йти правильними, чесними кроками в ЄС», – додав президент.