Правила користування інформаційним ресурсом www.main.in.ua

1. Користувач (далі – Користувач) інформаційного ресурсу www.main.in.ua (далі – Ресурс), який використовує даний Ресурс, дає згоду на дотримання всіх умов, викладених у цих Правилах користування інформаційним ресурсом (далі – Правила). Користувачем Ресурсу є кожний, хто здійснює перехід за адресою www.main.in.ua.

2. Власником всіх матеріалів, які розміщені на Ресурсі, та їх авторських прав є Товариство з обмеженою відповідальністю “Інформаційне агенство “МЕЙН ІН ЮЕЙ” (далі – Компанія). Компанія залишає за собою право змінювати, додавати або видаляти частини цих Правил у будь-який час, і такі зміни набирають чинності одразу після публікації.  Зобов’язанням користувача є розглянути ці Правила перед кожним використанням сайту і, продовжуючи використовувати цей Ресурс, Ви погоджуєтесь на будь-які зміни.

3. Якщо Користувач вважає, що ці Правила або будь-яка їх частина чи надання Компанією послуг є для нього неприйнятними, то за ним закріплюється право звернутися до адміністраторів Ресурсу шляхом за допомогою форми зворотнього зв’язку для скасування членства.

4. Компанії належить право змінити, призупинити або припинити в будь-який час доступ до Ресурсу, включаючи доступність будь-якої інформації, бази даних або контенту. Компанія може накладати обмеження на певні функції або обмежувати доступ Користувача до частини чи всього Ресурсу без повідомлення або відповідальності.

5. Всі матеріали, які розміщені на Ресурсі, призначені для особистого некомерційного використання Користувачами Ресурсу. Всі матеріали, розміщені на Ресурсі, захищені авторським правом і знаходяться у володінні чи під контролем Компанії або сторони, яка є постачальником контенту. Користувач зобов’язується дотримуватися законодавства про авторські права, законодавства про інформацію, законодавства про засоби масової інформації та всіх обмежень, що викладені в даних Правилах.

6. Інтернет-виданням дозволяється використовувати інформацію, розміщену на Ресурсі Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється за письмової згоди Компанії. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право та суміжні права».

7. Під час будь-якого розповсюдження матеріалів, які розміщені на Ресурсі, забороняється будь-яке перекручування, спотворення чи інша зміна змісту матеріалів. Росповсюдження та будь-яке публічне використання твору має відбуватися із зазначенням належним чином імені автора твору, якщо це практично можливо.

8. Матеріали, які розміщені на Ресурсі, можуть містити посилання, пов’язані з іншими World Wide Web Інтернет-сайтами, ресурсами та рекламодавцями. Оскільки Компанія не несе відповідальності за доступність цих зовнішніх ресурсів або їх зміст, Користувач має право направляти будь-які скарги та пропозиції щодо будь-якого зовнішнього посилання адміністратору Ресурсу.