Через страйк прикордонників на кордоні з Польщею виникли великі черги

Через страйк прикордонників на кордоні з Польщею виникли великі черги

На Львівщині у зв’язку з так званим італійським страйком польських контрольних служб на кордоні з Польщею у чергах 860 автомобілів. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

«У пунктах пропуску Львівської області на українсько-польському кордоні утворились черги загалом з 400 легкових та 460 вантажних автомобілів», — йдеться у повідомленні.

Найбільші черги зібрались у пропускних пунктах «Рава-Руська — Гребенне» (150 пасажирських та 90 вантажних транспортних засобів), «Краковець-Корчова» (120 пасажирських та 210 вантажних) та «Шегині — Медика» (80 пасажирських та 160 вантажних).

Менше накопичення транспортних засобів у пунктах пропуску «Грушів — Будомеж» (30 пасажирських) та «Смільниця — Кросценко» (20 пасажирських). У пункті пропуску «Угринiв — Долгобичув» черг немає.

Однією з причин накопичення транспортних засобів є так званий тихий (італійський) страйк польських контрольних служб на кордоні. Суть страйку полягає в надто суворому дотриманні службових інструкцій та надміру скурпульозному дотиманні своїх обов’язків з боку працівників. Як наслідок, темпи роботи уповільнюються або робота зупиняється повністю зупиняється повне за одночасної присутності працівників на робочих місцях.

Польські прикордонники, серед іншого, вимагають збільшення зарплат.