Україна виборола третє місце у медальному заліку Паралімпіади-2018
Facebook/Валерій Сушкевич

У Пхьончхані проходять Зимові Паралімпійські ігри-2018. За чотири дні змагань спортсмени розіграли 41 комплект нагород з 80-ти. Наразі Україна займає третє місце у медальному заліку. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на УНІАН.

Сьогодні українці завоювали ще дві золоті медалі. Чемпіоном в біатлоні Паралімпійських ігор став дебютант 18-річний Тарас Радь, який переміг на дистанції 12,5 кілометрів сидячи. Українець фінішував з часом 45 хвилин 35,6 секунди, що на хвилину швидше, ніж у найближчого суперника — американця Даніеля Кносс.

Біатлоністка Оксана Шишкова на дистанції 10 кілометрів серед жінок з порушенням зору завоювала ще одну золоту нагороду для України. Шишкова закрила всі 20 мішеней і фінішувала з часом 37 хвилин 58,9 секунди.

Про це повідомляє офіційний сайт Національного комітету спорту інвалідів України.

У біатлонних перегонах на 12,5 км (з порушенням зору) срібну медаль отримав Олександр Казик, третім також прийшов наш співвітчизник Юрій Уткін. Ігор Рептюх додав до своїх золотої та бронзової медалей ще й срібну, посівши друге місце в індивідуальній гонці на 12,5 км стоячи. А Людмила Ляшенко завоювала бронзову медаль у перегонах на 10 км.

Спортсменів з перемогою привітав у своєму Facebook і Валерій Сушкевич, президент Національного комітету спорту інвалідів України.

Збірна України завоювала вже 15 медалей — 5 золотих, 4 срібних і 6 бронзових.

Нагадаємо, що українська паралімпійська збірна в перший день ігор виборола 5 медалей.