Ігор Рептюх відвоював для України третє золото на Паралімпіаді-2018
sport.znaj.ua

Український лижник завоював золоту медаль зимової Паралімпіади-2018 у Пхьончхані, обігнавши суперників на 20-кілометровій дистанції вільним стилем. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на УНН

Від України у чоловічих перегонах на 20 км (індивідуальна гонка, вільним стилем) серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату виступали Ігор Рептюх і Сергій Романюк.

З перших контрольних позначок лідерство захопив Рептюх, який з 1,6 секунди переваги над головним конкурентом французом Бенжаміном Давіє збільшив показник на фініші до 1:56,5 хв, ставши чемпіоном у даній дисципліні (44:52,4 хв). Француз виборов срібну нагороду, а бронзу отримав норвежець Хакон Олсруд. Сергій Романюк став 7-м із 5 хвилинами і 52,4 секундами відставання.

Слід зазначити, що для Ігора Рептюха це золото стало першим у кар’єрі на Паралімпійських іграх.

Нагадаємо, що українська паралімпійська збірна в перший день ігор виборола 5 медалей.