Українська дзюдоїстка отримала бронзу на міжнародному чемпіонаті
ukrainejudo.com

У перший день змагань на чемпіонаті з дзюдо у Тель-Авіві українська спортсменка із Запоріжжя Марина Черняк виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 48 кг. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на прес-службу Федерації дзюдо України.

У перший змагальний день чемпіонату Європи в Тель-Авіві запорізька спортсменка Марина Черняк стала третьою у категорії до 48 кг. У свою чергу, дебютант турніру Артем Лесюк посів п’яте місце у вазі до 60 кг.

Для Марини це вже друга нагорода такого рангу. 2014 року на чемпіонаті Старого Світу в Монпельє Марина теж піднялася на «бронзову» сходинку п’єдесталу пошани. На шляху до нинішньої медалі Черняк спочатку взяла гору над Катаріною Костою із Португалії, яка в цьому сезоні виграла «золото» і «срібло» змагань серії «Гран-прі» — відповідно в Анталії й Агадірі, а також «бронзу» Континентального кубку в Одівелаші.

Потім українка поступилася угорці Єві Черновіцкі, але вдало виступила у втішному турнірі. Черняк перемогла Дінару Локманхекім з Туреччини, а у суперечці за нагороду здолала француженку Мелані Клеман, яка нинішнього сезону вигравала бронзу Grand Slam та ставала третьою на етапі Гран-прі.

Нагадаємо, нещодавно українським спортсменам скасували заборону на участь у турнірах в Росії.