В окупованій Керчі в коледжі через вибух загинуло близько 10 осіб, більше 50 - постраждало
Фото: Керчь.ФМ

В окупованій Керчі в коледжі через вибух загинуло близько 10 осіб, більше 50 — постраждало

У політехнічному коледжі в окупованій РФ Керчі стався підрив вибухового пристрою, в результаті чого загинули 10 осіб, ще близько 50 поранені. За оновлении даними, відомо про 18 загиблих. Більша частина з них – підлітки.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що в Росії розглядають теракт, як причину вибуху в коледжі в окупованій Керчі.

Національний антитерористичний комітет Росії заявив, що в коледжі в Керчі на території анексованого Криму стався підрив невстановленого вибухового пристрою, повідомляє російське видання РБК.

«За попередніми даними, сьогодні в їдальні Керченського політехнічного коледжу спрацював невстановлений вибуховий пристрій, начинений металевими предметами. Дані про постраждалих уточнюються, значна частина з них — підлітки», — йдеться в повідомленні СК РФ.

Заданими російських правоохоронців, вибуховий пристрій міг бути закамуфльований під який-небудь інший предмет. Його потужність була не менше 300 грам в тротиловому еквіваленті, його було начинено вражаючими елементами.

В Керчі, не вистачає машин швидкої допомоги для транспортування всіх поранених і загиблих, рятувальники залучили для цього громадський транспорт.

За інформацією очевидців, повідомляє Керчь.ФМ, в технікумі стався теракт. Очевидиця розповіла, що перед вибухом в приміщенні технікуму була стрілянина. Розповідають, що невідомі почали ходити по кабінетах і стріляти в учнів. Студент коледжу розповів, що бачив, як невідомий хлопець з рушницею розстрілював учнів та співробітників коледжу на другому поверсі.

Фото: Керчь.ФМ

Стрілком виявився Владислав Росляков 2000 р.н., якого було зараховано до навчального закладу в 2015-му році. Нападник на коледж діяв один і після злочину знайдений застреленим на другому поверсі політехнічного коледжу.