Вслід за Львівською в Житомирській області також заборонили російськомовний культурний продукт
Zaxid.net

Вслід за Львівською в Житомирській області також заборонили російськомовний культурний продукт

Депутати Житомирської обласної ради запровадили мораторій на публічне використання на території області російськомовного культурного продукту.

Мова йде про заборону трансляції на території області російських фільмів, виступів російських акторів, тощо.

Мораторій діє на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Житомирської області до моменту повного припинення окупації РФ території України.

Крім того, автори документа проситимуть Житомирську облдержадміністрацію створити міжвідомчу робочу групу для проведення роз’яснювальної роботи щодо вказаного мораторію. До складу групи увійдуть правоохоронці, чиновники райдержадміністрацій та громадськість.

«Мова йде про заборону трансляції на території області російських фільмів, виступів російських акторів, тощо, оскільки у нас повинен бути український продукт, і не треба пропагувати російську мову, бо у нас є наша мова і має бути наша влада», — йдеться у заяві депутатів.

Раніше, 18 вересня, Львівська обласна рада також встановила заборону на публічне використання російськомовного культурного продукту. Як зазначається в проекті рішення, обмеження на заборону використання російськомовних пісень, фільмів та іншого російськомовного продукту діятиме на території Львівської області до припинення окупації українських територій.