7-річна українка встановила світовий воркаут-рекорд
city-adm.lviv.ua

7-річна українка встановила світовий воркаут-рекорд

Цими вихідними, 23-24 вересня, у Львові проходив спортивний захід Steel Workout Show, у рамках якого 7-річна Ніколь Князєва встановила новий світовий рекорд. Про встановлення рекорду повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Дівчинка отримала першість із силового підйому переворотом на перекладині у своїй віковій категорії, подолавши позначку у 80 разів. Це у понад 2 рази більше, аніж попередній максимальний результат.

Раніше Ніколь Князєва брала участь у Ukrainian Workout Fest у Дніпрі, де підтягнулася на перекладині 35 разів.

Steel Workout Show – це тур містами України, який, окрім Львова, цьогоріч охопив Дніпро, Харків, Київ та Одесу. Його метою є популяризація здорового способу життя, шляхом демонстрації прикладів «вуличних» спортсменів світового рівня.

У рамках заходу у Львові презентували виступи національної збірної зі street workout, відкрите змагання серед усіх охочих, конкурси та безкоштовний майстер-клас від професіонала вуличного фітнесу в Україні Дениса Мініна.

«Ми популяризуємо спорт, а воркаут – найбільш доступний його вид, адже безкоштовний. Тут не треба бути професіоналом, щоб виступати. Взяти участь може будь-який мешканець України, незалежно від віку, статі чи фізичного стану», – розповів Денис Мінін.

Як зазначили організатори, реєстрацію на змагання у Львові довелося припинити завчасно через надмірну кількість охочих взяти участь. Загалом надійшло понад 200 заявок.

.