7 та 8 жовтня у Києві через марафон обмежать рух по деяких вулицях
kyivmarathon.org

7 та 8 жовтня у Києві через марафон обмежать рух по деяких вулицях

У зв’язку з проведенням 8-го Київського марафону 7 та 8 жовтня у столиці буде обмежено рух по деяких вулицях. Про це повідомляє офіційний сайт заходу. 

Зазначається, що на вулицях, які ввійшли до переліку, буде перекрито рух усіх видів траспорту, в тому числі громадського та велосипедного. Повний список вулиць можна переглянути на сайті марафону.

У 2010 році Київ приєднався до переліку міст, які проводять власні щорічні марафонські забіги. У першому марафоні, що пройшов 16 жовтня 2010 року, взяли участь 546 людей з 13 країн. 144 спортсмени зголосилися пробігти класичну дистанцію — 42 км 195 м.

З часом забіг перетворився на спортивну традицію міста. Кількість учасників Київського марафону постійно росте, також розширюється і географія заходу — в ньому беруть участь представники все більшої кількості країн. Так, навесні 2014 року з Контрактової площі стартували майже три з половиною тисячі спортсменів з 32 країн світу.

Організатори марафону надають учасникам змогу випробувати себе не тільки на класичній дистанції, але й у забігах на 5 і 10 км, у напівмарафоні і командних естафетах. Також проводяться дитячі забіги на дистанції 300 м та 1 км.