Будівельник поступається Цмокі-Мінськ у матчі кваліфікації Ліги чемпіонів
БК БУДІВЕЛЬНИК

Київський Будівельник поступився Цмокі у виїздному матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів у Мінську. Різниця у рахунку становить 5 очків: Цмокі-Мінськ — Будівельник 69:64 (14:20, 16:15, 18:13, 21:16). Саме таку кількість балів тепер чемпіону України треба буде відігравати вдома.

На початку матчу жодна команда не спромоглась нав’язати швидку гру. Будівельник досить вдало реалізовував кидки. Підопічні Володимира Коваля ефективно закривали лідерів суперника. Проте вони не втримали атаки Микити Мещерякова, який набрав перші 7 очок з 9 командних. Вирватись уперед «Будка» змогла після виходу на майданчик Артура Дроздова. Капітан увійшов у гру, набравши 7 очок і зробивши два перехоплення за короткий відрізок.

У другій десятихвилинці напад мінчан запрацював ефективніше. Команда Олександра Крутікова успішно користувалася розмінами, після чого снайпери отримували відкриті кидки на периметрі. В купі з низкою втрат «будівельників», це допомогло Цмокі скоротити розрив до мінімуму. Кінцівка першої половини залишилася за білорусами.

Допомагало Цмокі і те, що через травму сів на лавку Генрі Дугат. Але він повернувся на останню хвилину чверті, і допоміг команді призупинити суперника. На великий перерів кияни йшли з «+5».

Будівельнику певний час вдавалося утримувати лідерство, але до середини третьої десятихвилинки білоруси вирівняли рахунок. Команди йшли на останні 10 хвилин гри з рівним рахунком.

На старті четвертої чверті Черапович і Дроздов обмінялися триочковими. Вирвавши кілька «50/50» м’ячів, білоруси набрали дорогоцінні пункти. Виправити становище у киян не вийшло.

«Це була важка гра двох рівних команд, дуже цікава для глядача. Протягом матчу багато разів змінювався лідер. Ми зробили занадто багато втрат, але треба віддати належне супернику — це вони змусили нас їх зробити. Цмокі досить агресивно захищалися, і в результаті ми не впоралися з ними. Упевнений, в Києві на майданчику буде таке ж напруга, а переможе сильніший», — зазначив на післяматчевій конференції головний тренер Будівельника Володимир Коваль.

Нагадаємо, що матч у Києві команди проведуть у вівторок, 26 вересня, о 19:00.