Будівельник у домашньому матчі переграє Політехнік
facebook.com/BCBudivelnyk

Столичний баскетбольний клуб «Будівелник» провів ще одну вдалу гру у рамках змагань Суперлига Пари-Матч. Матч з БК «Авантаж-Политехник» закінчилась 87:72 на користь киян. Про це повідомляє Main.in.ua.

Найрезультативнішими у Будівельника виявились у цій грі захисник Генрі Дугат (11 + 3 перехоплення), форварди — Руслан Отверченко (16 + 3 перехоплення), Павло Крутоус (7 + 5 передач) та Віталій Вінтоняк (6). За 17 хвилин на паркеті центровий Михайло Анісімов додав своїй команді 11 очок. Чудову гру показав центровий Максим Сандул (19 + 14 підбирань + 7 передач).

За Політехник активно поборолися Вук Йованович (17), Бо Джейк Барнс (16 + 6 підбирань + 4 передачі) та Нікола Вуйович (13 + 5 підбирань + 3 перехоплення).

Будівельник у першій чверті дав можливість супернику підбирати на своєму щиті. На куражі зіграв лідер харків’ян Бо Барнс. Проте на кінець чверті Будівельник вже вів у рахунку «+8».

«Жовто-сині» продовжли тиснути на слабкі місця суперника у наступній чверті, але й відзахищатися на «відмінно» Будівельнику не вдалося.

Третя чверть стала єдиною, яка залишилася за Політехніком. Підопічні Арабаджи нав’язували супернику боротьбу на чужому щиті. Кияни моментами продовжували прикро помилятися.

Політехніку не вистачало кількох «сухих» хвилин у захисті поспіль, щоб подолати суперника. Отже, Будівельник став переможцем матчу, зберігши 15 очок переваги.

Наступну гру столичний клуб проведе вже в цю суботу, 20 січня. Суперником Будівельника буде його основний опонент у боротьбі за золото — Дніпро.