«Динамо» обіграло «Скендербеу» з рахунком 3:1
fcdynamo.kiev.ua

14 вересня, у матчі 1-го туру групового турніру Ліги Європи київське «Динамо» обіграло на своєму полі албанський «Скендербеу» з рахунком 3:1.

Матч відбувся на стадіоні НСК «Олімпійський». Українська команда загалом завдала по воротах супротивника 20 ударів, три із яких виявилися результативними.

На 39-й хвилині півзахисник албанців Гьєрджі Музака у контратаці пройшов повз суперників і пробив з лінії штрафного точно в кут  воріт динамівців. Отже, головний тренер Олександр Хацкевич після великої перерви посилив атаку команди другим нападником Жуніором Мораесом. Перший гол «біло-синіх» забив капітан Сергій Сидорчук, подвоїв рахунок Жуніор Мораес, а заключний третій гол — з пенальті — пролбив Дьємерсі Мбокані.

Наступні дві зустрічі дінамівці також проведуть у Києві, на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Матчі відбудуться в рамках Прем’єр-ліги: 17 вересня — з «Олімпіком», 23-го — з «Вересом».