Дискваліфікована збірна України з важкої атлетики зможе виступити на ЧЄ-2018
facebook.com/uwf.net.ua

Дискваліфікована збірна України з важкої атлетики зможе виступити на ЧЄ-2018

Чемпіонат Європи з важкої атлетики 2018 року пройде восени, а не навесні, як планувалося. Таке рішення було прийнято через дискваліфікацію на рік низки національних збірних. Про це повідомляє УНІАН.

Про зміну дати проведення наступного чемпіонату Єропи на прес-конференції заявив президент Федерації важкої атлетики Росії Максим Агапітов.

«Чемпіонат Європи, який повинен бути в березні, перенесений на пізню осінь. Це пов’язано з закінченням нашого відсторонення», — зазначив він.

За планом, європейська першість мала пройти у березні в турецькому місті Анталія. 30 вересня Міжнародна федерація важкої атлетики дискваліфікувала низку національних команд (зокрема українську та російську) на 12-місячний термін.

Таке рішення федерація прийняла через неодноразові позитивні результати допінг-тестів спортсменів на Олімпійських іграх у Пекіні (2008) та Лондоні (2012) — більше трьох разів. Внаслідок цього команди, окрім низки інших змагань, пропустять Чемпіонат світу-2017, який проходитиме в Анахаймі (Сполучені Штати) у листопаді-грудні в Анахаймі.