Головні тренери про матч Україна – Сербія

Головні тренери про матч Україна – Сербія

 

 

Сьогодні, 7 червня, збірна України зустріне сербів на полі, в матчі кваліфікації Євро-2020 у Львові. 

 

Збірна України наближається до матчу без одного зі своїх лідерів, Андрія Ярмоленка. Футболіст досі лікує травму, але вже одужує.

 

Збірна Сербії складається з сильних гравців і може завдати удару. Тренер українців Андрій Шевченко зазначив, що наші хлопці до цього готові і знають, як з цим впоратися. Однією з головних задач українців в матчі буде спроба стримати гравця «Реала» Луку Йовича. Цей факт водночас надихає, а водночас і напружує гравця.

 

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко за день до матчу:

«Ми добре розуміємо важливість цієї гри, знаємо, що Сербія – якісний суперник, потужна команда. На нас чекає нелегка гра, хлопці налаштовані серйозно і розраховують на підтримку завтра. Сподіваємося показати завтра гідний футбол. По іменах у сербів відмінна команда, але ця команда тільки будується, адже всі сподівання припадають на досвідчених гравців, а не на новачків».

Пов’язане зображення

 

 

Головний тренер збірної Сербії Младен Крстаїч також додав коментар:

«Ми ставимося до цього матчу з великою мотивацією і ентузіазмом. Нам потрібно продемонструвати характер, самовіддачу і командний дух так само, як і під час матчів проти Німеччини і Португалії. Україна, як і Португалія, є нашим головним конкурентом в боротьбі за вихід до чемпіонату Європи. Ми їдемо до Львова, щоб домогтися позитивного результату. У нас є ідеї, як це зробити, крім того ми внесемо деякі зміни в нашу гру».

Результат пошуку зображень за запитом "Младен Крстаїч"